Navras Akademi Hakkında

Navras Akademi'nin eğitim anlayışı, bugünün profesyonellerinin, yarın ki rakiplerini yetiştirmesini hedef alır. Navras Akademi sadece bir program öğrenme kursu değil, mesleki deneyimi en iyi şekilde katılımcılarına aktarma platformudur.

Navras akademi'de bireyler, uzmanlaşmak istedikleri her branş için, teoriyi pratikle birleştiren üst düzey eğitimler alarak, sektördeki ilk adımlarını kendilerinden emin bir şekilde atmaktadırlar. Navras Akademi'de görev alan eğitmenler; sinema, reklam, production, post production ve animasyon sektörlerinde ilklere imza atmış, profesyonellerden oluşmaktadır.

Eğitim Sisteminde İlkler

Navras Akademi, katılımcılarına meslek edindirmeyi ilke edindiğinden, eğitim bitiminde, çalıma hayatlarında cvlerine rahatlıkla ekleyebilecekleri bir anahtar showreel (e-sertifika) vermektedir.Bu showreal ile başvuru yaptığınız şirketler, sizlerin örnek işlerini net bir şekilde görerek, neler yapabildiğinizi rahatlıkla anlayacaktır.

Diğer başvuran adaylardan bir adım daha öne çıkmanızı sağlayacak e-sertifika, sınıfta başarı gösteren katılımcılarımıza, eğitmenlerimiz gözetiminde hazırlanacaktır. Tükiye’de ilk ve tek Navras Akademi tarafından verilmektedir