Eğitimler Hakkında Merak Ettiğiniz Her Şey

Cevaplara ulaşmak için soruların üzerine tıklayınız

Navras Akademi'nin eğitim anlayışı, bugünün profesyonellerinin, yarın ki rakiplerini yetiştirmesini hedef alır. Navras Akademi sadece bir program öğrenme kursu değil, mesleki deneyimi en iyi şekilde katılımcılarına aktarma platformudur. Navras akademi'de bireyler, uzmanlaşmak istedikleri her branş için, teoriyi pratikle birleştiren üst düzey eğitimler alarak, sektördeki ilk adımlarını kendilerinden emin bir şekilde atmaktadırlar.
Navras Akademi'de görev alan eğitmenler; sinema, reklam, production, post production ve animasyon sektörlerinde ilklere imza atmış, profesyonellerden oluşmaktadır.
Tüm eğitimlerimizin sonunda basılı olarak, o eğitimi başarı ile bitirdiğinizi kanıtlayan bir sertifikaya sahip olacaksınız. Ancak en önemlisi, başka hiçbir kurumun veremediği, dijital bir E-sertifikaya sahip olacaksınız.
Navras Akademi'den aldığınız eğitimlerde herhangi bir anlamama yada idrak edememe sorunu yaşarsanız, eğitimleri tekrar en baştan itibaren alabilirsiniz. (Şimdiye kadar hiç yaşanmadı) Tekrar eden eğitimlerden de verim alamazsanız paranızı iade alabilirsiniz. (Bu talepte bulunmak için eğitimlere %90 devamlılık yapmak gerekmektedir. %90'ın altında devamlılığı olan katılımcılar, derslere gelmedikleri için, bu hakkı talep edemezler)
Navras Akademi, katılımcılarına meslek edindirmeyi ilke edindiğinden, eğitim bitiminde, çalışma hayatlarında cvlerine rahatlıkla ekleyebilecekleri bir anahtar showreel (e-sertifika) vermektedir. Bu showreal ile başvuru yaptığınız şirketler, sizlerin örnek işlerini net bir şekilde görerek, neler yapabildiğinizi rahatlıkla anlayacaktır. Diğer başvuran adaylardan bir adım daha öne çıkmanızı sağlayacak e-sertifika, sınıfta başarı gösteren katılımcılarımıza, eğitmenlerimiz gözetiminde hazırlanacaktır. Tükiye’de ilk ve tek Navras Akademi tarafından verilmektedir.
Navras Akademi, öğrencilerinin rahat ve ferah bir ortamda öğrenim görebilmesi için maximum 8 ve 6 kişilik büyük sınıflarda eğitim vermektedir. Her öğrenici için özel olarak tahsis edilen animasyon bilgisayarları, öğrenim süresi boyunca en kaliteli eğitimi ve performansı almanıza yardımcı olmaktadır.
Eğitim birim fiyatlarımız, kalite ve zamanlama bakımından, mevcut piyasa değerleri baz alındığında, daha uygun bir ücretlendirmeye tabidir. Detaylı fiyat teklifi almak için 0216 345 94 95 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. Eğitim görmek istediğiniz branşın ödemesini, kredi kartına taksitlendirerek veya peşin ödeme indirimlerinden yararlanarak yapabilirsiniz. Katılımcıların istekleri doğrultusunda, mümkün olan en esnek ödeme planlamalarında, müşteri ilişkileri direktörlerimiz sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır.

Diğer bütün sorularınız için bize ulaşın