Distribütör Yanıtlıyor!
Reallusıon Yazılımları Hakkında Sormak İstediğiniz Her Şey Burada!

Cevaplara ulaşmak için soruların üzerine tıklayınız

Navras Akademi olarak Rellusion’un ilk ve tek Türkiye distribütörüyüz. Fiyatlandırma olarak türk lirası bazında daha uygun bir fiyat politikası izliyoruz. Reallusion ürünleri olan Character Creator, iClone ve Cartoon Animatör’ü, normal fiyatlarından çok daha uygun fiyata almanızı sağlıyoruz. Ayrıca ürünlerin kurulumu ve teknik destek süreçlerini hızlıca sunuyoruz.
Ana yazılımların dışında; Skingen, Headshot, Unreal Live Link gibi ek plug-in ihtiyaçlarınızda da uygun fiyatlı çözüm ortağınız olarak çalışmaktayız. Ayrıca projenizde ihtiyaç duyacağınız tüm ek yazılımların detaylı bilgisini sizlere aktararak, sadece gerekli yazılımları almanızı sağlıyoruz.
Navras Akademi olarak distribütörü olduğumuz Reallusion ürünlerinin tüm eğitimlerini gerek sınıf, gerekse online ortamda sağlamaktayız. Detaylar için lütfen linke tıklayın. Sizi eğitimler sayfamıza yönlendirecektir.
Reallusion ürünlerini rahatlıkla indirebileceğiniz Hub eklentisine linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.
Programı indirdikten sonra kullanıcı girişi yapmalı ve ürünleri program içerisinde download etmelisiniz.

Sizler ile nasıl iletişime geçebilirim?

Ürünlerimiz ve eğitimlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizlere
0216 345 94 95 numaralı hattan ulaşabilir ya da aşağıdaki iletişim formundan bizlere mail atabilirsiniz. Açıklama kısmına hangi konuda bilgi almak istediğinizi özetlemeniz yeterlidir. Satış danışmanlarımız sizlere hızlı dönüş sağlayacaklardır.

Sohbet
Merhaba, size bir tık yakınız!
Merhaba, Navras Akademi'ye hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?